Interesuje cię nowoczesne budownictwo?
Chcesz wiedzieć, czy i jak wybudować dom swoich marzeń?
Urządzasz swoje mieszkanie lub apartament?
Pragniesz zmienić coś w swoim życiu, w swoim domu?

Znajdź inspirację i nowoczesne rozwiązania podczas 48. Opolskich Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz MÓJ DOM.

 

Opolskie Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz MÓJ DOM organizowane są już od niemal 30 lat przez Rynek Śląski, który za swoją działalność uhonorowany został nagrodą Opolska Marka przyznawaną przez Zarząd Województwa Opolskiego. Przez większość edycji Targi MÓJ DOM odbywały się w opolskim „Okrąglaku”, a obecnie w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu. Od 2020 roku Targi MÓJ DOM organizowane są wspólnie przez Rynek Śląski oraz FODOPRESS.

Targi MÓJ DOM to miejsce, w którym znajdziesz inspirację dla siebie, gdzie innowacja spotyka się z modą, a piękno i funkcjonalność łączą się w jedną całość.

Materiały budowlane

Przekonaj się, jak łatwo jest budować i remontować. Zobacz, jak duży jest wybór materiałów budowlanych i wybierz najlepsze dla Ciebie. Cegły, pustaki, zaprawy, kleje, płytki, narzędzia i wiele innych – wszystko, co niezbędne w procesie budowy i remontu.

Nieruchomości

Prężnie rozwijająca się branża nieruchomości oferuje coraz więcej potencjalnym nabywcom. Nowoczesne apartamentowce, mieszkania dla rodzin z dziećmi i seniorów, atrakcyjne lokalizacje – Opolszczyzna ma wiele do zaoferowania. Z nami znajdziesz idealne miejsce do życia.

Maszyny i pojazdy

Nowoczesne budownictwo bazuje na technologii. Sprawne i precyzyjne maszyny i pojazdy ułatwiają prace oraz przeprowadzają je szybko. Czas w budownictwie ma znaczenie, czas to pieniądz. Podobnie ważna jest jakość, której zachowanie to podstawa sukcesu.

Usługi budowlane

To dział, w którym zapoznasz się z ofertą szeregu firm świadczących usługi budowlane. Sprawdź, czym zajmują się nasi wystawcy, którzy z nich proponują najlepsze dla ciebie usługi oraz ile to kosztuje.

Technika grzewcza

Ekologia, oszczędność, wygoda – to hasła, za którymi kryje się naprawdę wiele! Dzięki naszym wystawcom dowiesz się, jakie ogrzewanie domu lub mieszkania warto wybrać, jak ogrzewać się ekonomicznie i ekologicznie, jakie są najnowsze światowe trendy w tym obszarze.

Wykończenie wnętrz

Wnętrze mieszkania stanowi wyraz osobowości jego mieszkańców. Połączenie piękna i komfortu jest łatwe jak nigdy, szczególnie, gdy możesz korzystać z pomocy profesjonalistów. Przekonaj się, że kreacja komfortowego i atrakcyjnego wnętrza jest w zasięgu twoich możliwości. Zapoznaj się z najlepszymi opolskimi architektami wnętrz i firmami zajmującymi się wyposażaniem.

Eko budownictwo

Nowoczesne technologie przyjazne środowisku – ten dział zainteresuje nie tylko fanów ekologii. Eko budownictwo jest coraz bardziej popularne na opolskim rynku, a tego typu rozwiązania cenią sobie zarówno profesjonaliści, jak i użytkownicy. Przecież „eko” oznacza przyjazny środowisku, najbliższemu otoczeniu i mieszkańcom eko domów.

Ogrodnictwo

Piękny, zadbany ogród to wizytówka każdego domu. Zielone otoczenie bloku czy kamienicy sprawia, że mieszka się przyjemniej, a nieruchomość nabiera wartości. Branża ogrodnicza po raz pierwszy zaprezentuje się na opolskich targach, gdzie z pasją i energią przedstawi nowe trendy, rozwiązania i możliwości, jakie każdy z was może wykorzystać w swoim przydomowym ogrodzie czy działce.

 

Dla Wystawców

Udział w targach jest jedną z klasycznych i bezkonkurencyjnych form promocji bezpośredniej – nie tylko firmy, ale przede wszystkim produktu. Żaden z istniejących na rynku nośników reklamy nie zapewni prezentacji produktu w sposób bezpośrednio oddziałujący na decyzję kontrahenta. Kontakt bezpośredni, konfrontacja oraz wyczerpujące informacje udzielone klientowi stanowią o sukcesie w tworzeniu wizerunku marki czy firmy, pozwalają na zapoznanie się z oczekiwaniami klienta i dostosowaniem się do jego potrzeb.

Z satysfakcją i uznaniem pragniemy powitać tych przedsiębiorców, którzy na Targach MÓJ DOM rozpoczynali swoją karierę zawodową. Serdecznie witamy również przedsiębiorców, którzy na Targach MÓJ DOM są po raz pierwszy i dzięki nim chcą zdobywać opolski rynek.

 

Dla Zwiedzających

Targi MÓJ DOM to doroczne spotkanie branży budowlanej stanowiące atrakcyjną możliwość dla wszystkich, którzy planują budowę, budują, remontują czy urządzają dom swoich marzeń.

Targi to miejsce, w którym porównacie oferty, otrzymacie kompleksowe i neutralne informacje dotyczące produktów i usług, zapoznacie się z nowościami oferowanymi przez rynek budowlany, zweryfikujecie informacje o produkcie i firmie, bezpośrednio zapoznacie się z produktem i prawdopodobnie spotkacie się z przygotowanymi ofertami promocyjnymi.

Znajdziemy tu innowacyjne i funkcjonalne rozwiązania i produkty, pomysły na wykończenie wnętrz. Spotkamy się z ponad 100 wystawcami, których propozycja jest niezwykle szeroka, od materiałów budowlanych, przez architektów i projektantów wnętrz, aż po najnowsze oferty regionalnego rynku nieruchomości.

Wyjątkowy klimat Targów MÓJ DOM, otwarcie na odbiorcę i profesjonalne podejście wystawców sprawiają, że jest to miejsce dla wszystkich, którzy poszukują impulsu i pragną wykreować idealną dla siebie przestrzeń.

Dlatego też zapraszamy wszystkich mieszkańców województwa opolskiego, aby wykorzystali możliwość, jaką daje bezpośredni kontakt z przedstawicielami szeroko pojętej branży budowlanej. Tylko tutaj zobaczyć można najbardziej uznane produkty światowej jakości, innowacyjne rozwiązania technologiczne, najnowsze trendy projektowania i wyposażenia wnętrz.

Targi MÓJ DOM to także okazja, by osobiście przekazać przedstawicielom branży budowlanej swoje oczekiwania względem ich produktów, wymienić się doświadczeniami, uzyskać profesjonalną poradę, być świadkiem premierowych pokazów produktowych i kreować przyszłość swoją i innych.

Tutaj spotkasz się z producentami i dystrybutorami nowoczesnych technologii budownictwa, z architektami, projektantami, wykonawcami i inwestorami. Podczas Targów poznasz ofertę ponad 100 wystawców z całej Polski i wybierzesz opcję najlepszą dla siebie, swojego domu i rodziny.

 

Podczas 48. Opolskich Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz MÓJ DOM reprezentowane będą najważniejsze sektory branży budowlanej: materiały budowlane, maszyny i usługi budowlane, wykończenie i aranżacja wnętrz, eko budownictwo, technika grzewcza, ogrodnictwo oraz nieruchomości.

Serdecznie zapraszamy!

Organizatorzy: FODOPRESS i Rynek Śląski