BERUTEX

Adres: 69-100 Słubice, ul. 1 Maja 6/5

Telefon: 71 311 38 88

Strona internetowa: www.berutex.com

BERUTEX – Oferta nowoczesnych maszyn rolniczych dla Twojego gospodarstwa

Nowoczesne maszyny rolnicze zrewolucjonizowały sposób funkcjonowania dzisiejszych gospodarstw rolnych.

Od wozów asenizacyjnych i beczkowozów, po rozrzutniki, podajniki, mieszalniki, aplikatory i rozsiewacze, modernizacja gospodarstwa jest teraz łatwiejsza i bardziej dostępna niż kiedykolwiek wcześniej.

Inwestowanie we właściwy sprzęt może pomóc zmaksymalizować wydajność gospodarstwa i zwiększyć zyski. Pozwól nam pomóc sobie w znalezieniu odpowiednich maszyn i urządzeń, aby w pełni wykorzystać możliwości Twojego gospodarstwa.

Jesteśmy wiodącym importerem najlepszych niemieckich i austriackich maszyn rolniczych. Nasz zespół sprzedaży i profesjonalnego doradztwa z pasją pomaga rolnikom w wyborze odpowiedniego sprzętu rolniczego.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pomogliśmy już tysiącom rolników w modernizacji i optymalizacji ich gospodarstw. Dołącz do grona zadowolonych Klientów. Inwestycja w odpowiedni sprzęt może pomóc Ci przenieść Twoje gospodarstwo na wyższy poziom. Oszczędzaj swój czas i pieniądze z naszymi maszynami rolniczymi.

Jeśli szukasz najlepszych maszyn rolniczych na rynku, to trafiłeś we właściwe miejsce. Oferujemy szeroki wybór maszyn rolniczych, w najlepszych cenach – sprawdź naszą ofertę.

Oferta maszyn rolniczych

Proponujemy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne dla współczesnych gospodarstw rolnych. Nasze maszyny rolnicze znajdują zastosowanie przy obsłudze zbiorników magazynujących i instalacjach odprowadzających gnojowicę.

Urządzenia te są nieocenione w transporcie i roztrząsaniu nawozów naturalnych – płynnych, jak gnojówka i gnojowica, i stałych – obornik, nawozy sztuczne, wapno. Proponujemy także innowacyjny i uznawany za najlepszy na rynku, automatyczny podajnik paszy dla zwierząt hodowlanych.

 • Wozy asenizacyjne i aplikatory ZUNHAMMER
  Zapewniają dokładną aplikację gnojowicy na glebę.
 • Rozrzutniki obornika TEBBE
  Szybko i wydajnie rozrzucają obornik na polu.
 • Podajnik paszy WASSERBAUER Butler Gold
  Usprawnia proces karmienia zwierząt.
 • Mieszadła do gnojowicy BRAND
  Zapobiegają rozwarstwianiu i przeciwdziałają innym niekorzystnym procesom.